Parador sklep

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się dystrybucją najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających kontrahentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz bez ustanku się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej idealnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Śmiała posadzka pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, właśnie dlatego panele odnajdujące się w należącej do nas ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych kłopotów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół profesjonalnych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o wiadomą i dobrą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą konsumentom fachową poradą i pomocą w doborze wyśmienitego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani eksperci wielokrotnie potrzebują jedynie kilku godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu oraz przynosi szansę na znaczące oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a chętnie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *